Egzamin Ósmoklasisty - kurs 2-letni

Edycja 2021

Kurs 2 – LETNI „Egzamin Ósmoklasisty” dedykowany jest osobom, które aktualnie uczęszczają do klasy 7 Szkoły podstawowej. Kurs ten obejmuje kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, który odbędzie się w 2021 roku.

Dwuletni kurs jest podzielony na dwa etapy:

Etap I – przygotowanie i omówienie tematów obowiązujących w klasie 6 i 7 Szkoły Podstawowej.

Etap II – przygotowanie i omówienie tematów obowiązujących w klasie 8 Szkoły podstawowej + próbne Egzaminy Ósmoklasisty.

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu, pod okiem wykwalifikowanej kadry pracowników pozwoli nie tylko na usystematyzowanie wiedzy, powtórzenie wszystkich tematów, ale również na przygotowanie do bieżących sprawdzianów w szkole.

Jest to świetna alternatywa dla klasycznych korepetycji!

Kurs 2 – LETNI „Egzamin ÓSMOKLASISTY” obejmuje:

• około 64 godzin lekcyjnych
  • około 8 testów próbnych organizowanych przez Fortissimus
  • przerobienie około 400 zadań ze wszystkich zagadnień sprawdzanych na egzaminie (Obejmujących materiał z klas 6 i 7 Szkoły podstawowej)
  • zasadę „3P” czyli Przygotowanie, Przyswojenie i Przećwiczenie wszystkich zadań wraz z wykładowcą, jak również przeznaczonych do samodzielnej pracy w domu.
  • zajęcia w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych nauczycieli,
  • i wiele innych..

Etap II

• około 72 godzin lekcyjnych
  • około 14 testów próbnych organizowanych przez Fortissimus – Kursy Maturalne w Gdyni
  • przerobienie około 300 zadań ze wszystkich zagadnień sprawdzanych na egzaminie (Obejmujących materiał z klas 6, 7 i 8 Szkoły podstawowej)
  • zajęcia w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych nauczycieli,
  • i wiele innych..

Kurs 2 – LETNI „Egzamin Ósmoklasisty” przewiduje trzy bloki:

• Matematyczny,
  • Humanistyczny (język polski),
  • Języka obcego nowożytnego.

WIĘCEJ CZASU = WIĘCEJ PRAKTYKI

Popraw swoje oceny, zdobądź i utrwal wiedzę z zakresu matematyki, języka angielskiego oraz języka polskiego niezbędną do otrzymania WYSOKIEGO WYNIKU NA EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY!

Nasz cel? – TWÓJ SUKCES!

Kurs ósmoklasisty 2-letni ceny